HHC-P poskytne výrazně větší účinek než HHC

HHC, neboli hexahydrokanabiol, je hydrogenovaná verze THC, tetrahydrokanabinolu. Je přirozeně se vyskytující, ale může být vyroben také synteticky hydrogenací sloučenin konopí. Zní to složitě a možná i nepřirozeně, ale když jíte například margarín, také konzumujete hydrogenovaný produkt. HHC se však přirozeně vyskytuje a nemusí být nutně syntetizován.

HHC se přirozeně vyskytuje v pylu a semenech rostlin konopí. Hydrogenace se v potravinářském průmyslu často používá, protože se používá k tomu, aby jídlo bylo méně tučné nebo chuť silnější. Tento proces byl vynalezen v roce 1897, ale HHC byl objeven až ve 40. letech 20. století. Během roku 2020 se stal více přístupným a používaným jako kanabinoid a nyní je komerčně dostupný.

Co je HHC-P?

HHC-P je zcela syntetický kanabinoid, který vznikl hydrogenací přirozeně se vyskytujícího THC-P. HHC-P je mnohem účinnější než HHC. U různých uživatelů se ale může účinek lišit. Pro některé má HHC-P má podobný účinek jako THC, zatímco jiní zažijí, že je desetkrát účinnější než THC a více než dvacetkrát účinnější než HHC. Je to proto, že má větší biologickou dostupnost než THC. Lidé s vyšší tolerancí THC však zažijí méně významné zvýšení HHC-P.

HHC a HHC-P mohou navodit euforický pocit uvolnění, zlepšit chuť k jídlu a navodit pocit klidu. Při použití v kombinaci s kanabinoidy přispívají HHC i HHC-P k doprovodnému efektu a celkově zvyšují wellness přínosy těchto produktů. Pokud již nějakou dobu používáte produkty a hledáte něco nového a vzrušujícího, HHC-P je nejlepší způsob, jak si užít novou zkušenost.

HHC-P se nabízí v mnoha podobách podle toho, jaký způsob užívání preferujete. Jestliže máte rádi vapování, skvělou volbou je pořídit si HHC-P náplň. Pokud preferujete kouření, vyberte si nejsilnější květy hhc-p. Naleznete je v internetovém obchodě Zahulime.cz. , který se na tento sortiment specializuje. Pokud rádi mlsáte, nabízí se vám také gumové bonbóny s HHC. Inspirujte se širokou nabídkou sortimentu a zajisté si zde vyberete.