Jak zabránit řidičům, aby neparkovali tam, kde nemají?

Většinu českých měst i vesnic trápí stejný problém, nedostatek parkovacích míst. V minulosti se netušilo, že bude v každé rodině tolik vozů a ne každé vedení dané obce vyvíjí dostatečnou aktivitu pro budování míst k parkování. Najít parkovací místo je mnohdy velmi těžké a ještě více situaci ztěžují neukáznění řidiči, kteří parkují tam, kde nemají, třeba na soukromém parkovacím místě, na místě pro invalidy nebo namístě, kde by vůbec žádná vozidla stát neměla. Jak tomu zabránit?

Vsaďte na sloupky, motýlky a zábrany

Když je někde značka zakazující parkování, někteří řidiči se jí pouze vysmějí. To společnost Topznak velmi dobře ví, proto nabízí sortiment, který zabrání takovým řidičům se na dané místo vůbec dostat. Skvělým řešením jsou sloupky a motýlky. Jedná se o druh překážky, která nejde ignorovat, protože by si při nárazu řidič poničil svůj vůz. Pokud je někde nežádoucí, aby auta jezdila, jednoduše tam stačí tyto překážky nainstalovat. Nabízí se i sklopné motýlky a sloupky. Disponují cylindrickým FAB zámkem, takže je může majitel pozemku v případě potřeby kdykoliv odemknout a sklopit.

Na veřejných místech se tak může umožnit například jen průjezd vozů pro údržbu nebo třeba vozů záchranných složek. Pokud si platíte vyhrazené parkovací místo, zajisté se vám nelíbí, když vám někdo na něj vjede. Tomu jde snadno zabránit za pomoci zábrany, kterou lze kdykoliv odemknout. Následně se vám už nestane, že byste na svém parkovacím místě nalezli cizí vůz. Všechny zmíněné druhy překážek jsou vyráběny z kvalitního materiálu odolného vůči korozi a spolehnout se můžete na dlouhou životnost. Aby byly všechny překážky dobře viditelné, jsou opatřeny reflexní fólií, která zlepšuje jejich viditelnost. Tento sortiment není nijak drahý a za výhodné ceny si ho může zajistit kdokoliv. Společnost vám tento sortiment nejen prodá, ale také vám ho může na potřebné místo i nainstalovat. Inspirujte se kompletní nabídkou na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany