Model Mercedes-Benz Actros vyrobený ze dřeva

2023 Mercedes‑Benz Actros Trucks, vyrobil jsem toto dřevěné auto na přivítání nového roku 2023 a za auto patří můj upřímný dík vám všem, kteří jste mě v minulosti milovali a podporovali. Všem vám moc děkuji! Ve videu, které zveřejnilo Woodworking Art, truhlář představuje dřevěnou repliku nákladního vozu Mercedes-Benz Actros.

Proces výroby začíná výběrem správného typu dřeva, po kterém následuje řezání a tvarování dílů tak, aby odpovídaly designu karoserie automobilu. Design karoserie je pečlivě zpracován, přičemž pozornost je věnována přední části a celkovému vzhledu vozidla.

Obzvláště pozoruhodný je design přední části s ikonickou mřížkou chladiče Mercedes-Benz a elegantními liniemi, které se táhnou po kapotě a bocích kamionu. Dřevěný Mercedes-Benz Actros má také detailní kola, díky nimž je model živější.

Interiér je také navržen a zdůrazňuje prostornou a plně vybavenou kabinu nákladního vozidla Actros. Konečný produkt je pokryt lesklým a hladkým povrchem, který zobrazuje nákladní vozidlo Mercedes-Benz Actros v detailech a přesnosti.