Skládací zahradní stoly mají mnoho využití

Pokud patříte mezi oblíbené hostitele, kteří rádi pořádají zahradní párty, grilování či jiná venkovní setkání, potřebujete prostor pro uspořádání jídla, nápojů a jiných potřeb nutných k takovým akcím. Rozkládací stůl je velmi praktický a všestranný.

Praktický jídelní stůl

Rozkládací zahradní stoly jsou ideální pro posezení a stolování venku. Můžete je použít pro stolování při grilování, pikniku, večírku nebo pro rodinné a přátelské obědy a večeře na terase či v zahradě.

K takovým událostem se hodí také barový stůl.

Rozkládací pracovní stůl

Pokud potřebujete pracovat venku na svém notebooku, nebo se věnovat zahradnímu či kreativnímu projektu, skládací zahradní stůl poskytuje stabilní a plochou pracovní plochu.

Uspořádejte herní den

Skládací zahradní stoly lze využít jako místo pro venkovní hry a zábavu. Můžete na nich hrát stolní tenis, karty, společenské hry nebo si na ně připravit prostor pro skládání puzzle.

Hrát můžete s přáteli, rodinou nebo nechat prostor dětem a jejich kamarádům.

Dětské dílničky a vyrábění

Rozkládací zahradní stoly jsou také skvělou volbou pro dětský prostor. Můžete na nich dětem připravit místo pro kreslení, hraní s plastelínou, skládání stavebnic nebo pro jejich malé pikniky.

Děti budou nadšené z dostatku prostoru pro jejich tvoření.

Stolní bar

Pokud máte venkovní bar nebo plánujete venkovní oslavu, skládací zahradní stůl může sloužit jako stolní bar pro míchání nápojů, podávání občerstvení a uspořádání pití pro hosty.

Skladování a přenos

Rozkládací stůl lze jednoduše složit a přenášet. Jsou ideální pro kempování, pikniky, výlety na pláž nebo prostě pro přesun do jiné části zahrady, pokud si přejete změnit umístění.

Na webu tentino.cz objevíte nejen výběr rozkládacích stolů, ale také výběr sortimentu potřebného k pořádání párty, svateb atd.