Takto vypadá stroj na sklízení postavený z Lega

Když maminka The Brick Wall požádala, aby nasbíral nějaké čerstvé ovoce a zeleninu z jejich dvorku, pustil se do toho jediným způsobem, jak to fanatik LEGO zná – tím, že postavil stroj Technic, který to udělá za něj. Kombajn může trhat, trhat a řezat stonky. Brick Wall zkonstruoval funkční sklizňové zařízení z předmětů LEGO Technic a traktoru CLAAS XERION 5000 TRAC VC.

Protože se mu ale nechtělo dělat si záda při sklizni a sběru ovoce a zeleniny, rychle si vyrobil funkční kombajn. Vozidlo se skládá z traktoru a přívěsu, ale má také uchopovací rameno, kterým sbírá jablka. Navíc byl instalován nůž, jarní cibulky se oddělily těsně nad zemí. Potom rameno chapadla umístí sklizenou zeleninu do přívěsu.

Toto je sklízecí mlátička CLAAS XERION 5000 TRAC VC, ale vozidla, jako je tato, jsou životně důležitá pro neustálé krmení 7,4 miliard lidských úst na Zemi!!! Doporučujeme, abyste si užili video kombajnu v akci.

Ve stroji je instalováno celkem sedm motorů, které plní různé funkce. Kromě toho jsou na palubě dva senzory, které ovládají zařízení. Brick Wall pravidelně staví praktická vozidla z Lego kostek.