Výplň vrásek kyselinou hyaluronovou vrátí vaší pleti mládí

Kyselina hyaluronová je látka, kterou tělo produkuje přirozeně a nachází se běžně v pokožce. Jedná se o viskózní tekutinu, která napomáhá udržovat kůži hydratovanou a pružnou. S postupujícím věkem se však ztrácí obsah kyseliny hyaluronové v těle a to má za následek zřetelné projevy stárnutí pokožky. V kosmetickém průmyslu je tak využívána jako účinná látka pro redukci vrásek a zlepšení vzhledu pleti. V tomto článku se podíváme na 3 hlavní výhody výplně vrásek kyselinou hyaluronovou.

Okamžitý efekt

Jednou z největších výhod výplně vrásek kyselinou hyaluronovou je okamžitý efekt, který poskytuje. Když se kyselina hyaluronová aplikuje pod kůži, tak okamžitě zvyšuje objem a hydrataci pokožky, což způsobuje, že vrásky se stávají méně viditelnými. Tento efekt trvá několik měsíců a může být opakovaný. Výplň vrásek tak zajistí mladší vzhled ve velmi krátké době, což mnoho žen jistě ocení.

Bezpečnost

Výplň vrásek kyselinou hyaluronovou je velmi bezpečná a může být aplikována téměř na jakékoli místo v obličeji. Jedná se totiž o přirozenou látku, kterou tělo produkuje samo, a proto je velmi dobře snášená. Navíc kyselina hyaluronová se postupem času rozkládá a vstřebává do těla, což minimalizuje riziko vedlejších účinků. Protože se jedná o neinvazivní proceduru, není potřeba žádné zvláštní přípravy před zákrokem nebo rekonvalescence.

Přirozený vzhled

Hlavní výhodou výplně vrásek kyselinou hyaluronovou je i to, že poskytuje přirozený vzhled. Kyselina hyaluronová je navržena tak, aby se přirozeně vmísila do tkání pokožky a vytvořila tak přirozeně vypadající plnost a objem. To znamená, že výsledkem je zlepšení vzhledu pleti, aniž by byl narušen přirozený vzhled obličeje. Navíc díky tomu, že kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci pokožky, tak pokožka vypadá svěží a zdravěji.

Nakonec výplň vrásek kyselinou hyaluronovou patří mezi bezbolestnou metodu, která zabere 10-40 minut.