Rozšiřte si obzory výukou cizího jazyka. Pomohou vám jazykové kurzy online

Výuka cizího jazyka vám pomůže rozšířit si obzory. Díky znalosti cizího jazyka se snadněji domluvíte na dovolené. Také můžete získat lepší pracovní místo a v neposlední řadě máte možnost seznámit se s novou kulturou, jinými tradicemi a zvyky a poznat nové země.

Na koho se obrátit?

Ideální volbou jsou kurzy praha online, které nabízí JŠ Britannika. Efektivním způsobem výuky cizího jazyka je individuální výuka. Kromě online výuky, lze realizovat i výuku prezenční. Zvolíte-li si individuální výuku, sami si určíte počet hodin v měsíci, které chcete učení věnovat. Výuku zajišťují kvalifikovaní čeští lektoři nebo rodilí mluvčí daného jazyka.

Co si můžete vybrat? Klasiku představují kurzy všeobecné angličtiny. Samozřejmostí jsou pak kurzy s různou specializací – angličtina obchodní, administrativní, medicínská pro lékaře i sestry, angličtina z oboru technologie nebo cestovního ruchu. V nabídce však naleznete také nabídku pro výuku obchodní němčiny nebo ruštiny.

Proč si vybrat právě JŠ Britannika?

Nabízí jazykové kurzy online nebo prezenčně. V případě prezenčních kurzů se jedná o velmi malé studijní skupiny – do deseti studentů. Tento počet je zárukou individuálního přístupu ke každému studentovi. Pokud zmeškáte nějakou hodinu, lze ji, po předchozí domluvě, nahradit v kurzu paralelním. Učebny, ve kterých kurzy probíhají, jsou moderně a účelně zařízené. Během výuky jsou využívány zajímavé video/audio materiály a různé druhy aktivit. Ve výuce se objevují různé jazykové hry, četba beletrie, novin a časopisů. Také probíhá pravidelné testování, které má za úkol ukázat pokroky ve výuce. Kombinovat můžete různé druhy kurzů. V nabídce naleznete také intenzivní express kurzy.