Odtah a ekologickou likvidaci vašeho vraku zajistí SbohemAUTO

Máte doma starý, poškozený nebo nepojízdný automobil, chcete se jej zbavit, ale ekologická daň a poplatky jsou daleko větší, než je jeho cena? Pak se obraťte na SbohemAUTO.cz.

Co nabízí SbohemAUTO.cz?

Pomůže vám rychle a spolehlivě vyřešit váš stávající problém se starým a nepojízdným automobilem. Jedná se o plně certifikovanou společnost, která disponuje oprávněním pro profesionální ekologické likvidace autovraků. Má všechna nezbytná povolení a certifikáty potřebné pro legální ekologickou likvidaci autovraků. Tu zajišťuje jak pro automobily osobní, tak i nákladní. Pro svoji činnost využívá pouze recyklační centra, která jsou plně certifikovaná a mají akreditaci pro sběr a ekologickou likvidaci automobilů podle platných norem a předpisů. Po předání obdržíte Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. To a Protokol o ekologické likvidaci vozidla potřebujete při odhlášení vašeho vozidla z Evidence silničních vozidel.

Tato recyklační společnost spolehlivě a na profesionální úrovni zlikviduje vaše vozidlo podle všech platných předpisů a norem.

Také cena ekologické likvidace auta je přijatelná.

Jak to funguje?

Zavoláte na bezplatnou zákaznickou linku 800 10 12 15 a sdělíte základní informace o svém vozidle – výrobce, typ vozu, stáří a stav. Poskytnete-li maximum informací, zvýšíte tak šanci na vyšší výkupní cenu. Operátor zpracuje všechny vámi poskytnuté informace a obratem získáte co nejvyšší možnou cenovou nabídku na výkup a profesionální ekologickou likvidaci vašeho vozidla. Pro jeho předání si pa připravte váš doklad totožnosti, pokud nejste majitelem automobilu, tak jeho plnou moc. Jestliže jste automobil získali jako dědictví, tak kopii dědického řízení a velký TP.