Co dělá pracovník grafického studia?

Pracovník grafického studia se zabývá navrhováním a vytvářením tiskovin, jako jsou plakáty, reklamní materiály, knihy a časopisy. Pracovníci grafického studia také vytváří loga a brandingové materiály pro klienty. Grafická studia mohou také poskytovat konzultace a předvádět projekty a návrhy klientům. Chcete se stát pracovníkem grafického studia? V tom případě se přihlaste na rekvalifikační kurzu Pracovník grafického studia a získejte potřebné znalosti v Adobe programech – Photoshop, Illustrator, InDesign a Acrobat DC.

Fotografování na film versus digitální fotografie

Fotografování na film je proces, který je poněkud odlišný od fotografování digitální fotografie. Zajímá vás právě tento proces? Pak se přihlaste do kurzu Fotografujeme na film. Na film se fotografuje pomocí analogového fotoaparátu, který je schopen fotografovat na klasický filmový materiál. Poté, co jste fotografovali na film, budete ho muset vyvolat a pak vyvolat i samotné fotografie, abyste je mohli vidět. Chcete si to vyzkoušet? Pak je pro vás účast na kurzu Fotografujeme na film jak dělaná. Stačí se přihlásit na lsfliberec.cz.

Osobní účast na kurzu se vyplatí

Pokud se chcete naučit pracovat se zrcadlovkou, pak byste měli vědět, že existují online kurzy a tutoriály, které vám mohou pomoci se s ní naučit pracovat. I když jsou online kurzy jsou někdy zdarma nebo za velice rozumnou cenu a často obsahují živé lekce, které vám mohou poskytnout praktickou zkušenost, nejlépe uděláte, když navštívíte kurz Základy práce se zrcadlovkou osobně. Existují sice knihy a videa, které vám mohou pomoci zvládnout technické aspekty práce s fotoaparátem a začít snímat skvělé snímky, kurz Základy práce se zrcadlovkou vám však nenahradí. Lsfliberec.cz má ve své nabídce také dlouhodobé kurzy Tvůrčí fotografie – dálkové studium a Večerní fotoškolu a další kurzy a vzdělávací nabídku týkající se všeho, co souvisí s fotografováním a fotografiemi. A děti? Ty pošlete do příměstského fotografického tábora.

Tip pro vás: Hledáte volné pracovní pozice?