I maličkosti tvoří interiér

Když dolaďujete svůj interiér, soustřeďte svou mysl i na maličkosti, které jsou zdánlivě nepodstatné. Maličkosti, kterým mnohdy nevěnujete pozornost a později zjistíte, jak velký vliv mohou mít. Mezi takové nenápadné doplňky patří například nábytkové úchytky.

Je důležité si uvědomit, že nemusíte ke všem dvířkům a zásuvkám pořizovat stejné úchyty nebo knopky. Můžete si vybrat konkrétní styl pouze pro horní skříňky a jiný styl pro spodní zásuvky a skříňky. I když se můžete rozhodnout pro různé typy úchytek, držte se stejné povrchové úpravy a barvy, aby stále vypadaly jako jeden soudržný celek.

Spojte funkčnost a estetiku při výběru nábytkových úchytek

Nábytkové úchytky mají jednu jednoduchou funkci. S jejich pomocí můžete zavírat a otevírat dvířka u skříněk kuchyňské linky, zásuvek, příborníků, komod, skříní atd. Úchytky zpravidla ladí s nábytkem, čímž se synchronizují s dalšími kusy nábytku. To vytváří jednotný interiér, který navozuje útulnost a celistvost.

Různé druhy materiálů úchytek

Na e-shopu ankahb.cz zjistíte, že při hledání vhodných úchytek je opravdu z čeho vybírat. Nebojte se použít různé kombinace materiálů; na bílou laminátovou kuchyňskou linku použít například kovové úchytky. Vybírat lze i z jiných materiálů a provedení – kovové, plastové, kožené a dřevěné úchytky.

Při samotném výběru úchytek je nutné znát přesnou rozteč a velikost. Na e-shopu ankahb.cz si můžete jednotlivé úchytky vyfiltrovat podle všech zmíněných kritérií a pak již jen vybírat. Kromě standardních úchytek objevíte také nabídku úchytek na sklo, příslušenství k uchycení úchytek atd.

Další produkty

Ačkoli jsou úchytky primárním produktem na e-shopu ankahb.cz, nejsou jediným. Kromě úchytek můžete nakoupit věšáky, LED osvětlení, dekorativní prvky, ALU-style, kování a mnoho dalšího.