Glamping se stává stále více oblíbenou aktivitou

Všimli jste si, že se v přírodě pohybuje stále více lidí? Lidé si uvědomují, jaké zdravotní přínosy má pobyt v přírodě na člověka. Někdy se zlepší se fyzické i psychické projevy člověka již po pár hodinách v přírodě, ale nejlepší je v přírodě strávit několik dní. Ovšem většina z nás nepatří mezi zkušené trempy, kteří si umí poradit v každé nečekané situaci. Pro takové milovníky přírody vznikl glamping.

Proč stoupá obliba glampingu

Glamping v sobě spojuje přírodu a komfort. Glampingové ubytování v sobě dokáže skloubit nedotčenost přírody a životní standard. Ubytování Ještěd je jedním z oblíbených míst nejen kvůli výhledu na rozhlednu Ještěd a přírodu. Ubytování v domcích na stromech, které poskytují veškerý komfort, uprostřed nádherné přírody, je zážitkem pro zamilované páry i malé děti.

Na glamping se nepotřebujete dlouze připravovat jako na kempování

Treehouse Ještěd jsou plně vybaveni vším, co potřebujete a navzdory tomu nijak nenarušují ráz přírody. Domky na stromě jsou vybaveny kuchyňským koutem s jednoplotýnkovým vařičem, malou lednicí na gelové vložky. Součástí domků je také sada nádobí a jídelní set. Při chladných nocích máte k dispozici automatický litinový krb, který podtrhne romantickou atmosféru večera. V domku je přístup k pitné vodě a opodál ekologické wc. U domku si můžete dopřát soukromou saunu na dřevo. Další informace o ubytování v domku na stromě zjistíte na treehousejested.cz.

S glampingem získáte mnoho nových zážitků

Glamping pomáhá mít blízký vztah a znalost přírody. Zážitky jsou nezapomenutelné. Je to proto, že vás to velmi přiblíží přírodě. Glamping poskytuje šanci cítit se uvolněněji a mít klidnou mysl, zejména po dlouhých a únavných zkušenostech a práci. Využívá klidný aspekt přírody. Umožňuje člověku více přemýšlet, protože nedochází k rušení a vyrušování různými věcmi a lidskými činnostmi, jako je hluk.