Pořádáte velkou společenskou akci? Společnost ALFA Container vám poskytne potřebné zázemí

Žádná společenská událost se neobejde bez potřebného zázemí. O to více je ho třeba, pokud se odehrává ve venkovních prostorách. Je potřeba vytvořit potřebné zázemí, vymezit vhodný prostor a zajistit sociální zázemí. To vše vám pomůže zajistit společnost ALFA Container, která nabízí do pronájmu obytné, skladové a sanitární kontejnery i sestavy, které vám připraví dle vašich požadavků. Také zajistí pronájem oplocení a mobilní toalety.

Kontejnery společnosti ALFA Container

Všechny kousky z nabídky jsou připravené pro okamžité používání. Jsou opatřené elektroinstalací, elektrickým topením, osvětlením, zásuvkami i vypínači. Mohou sloužit jako samostatné obytné nebo sanitární jednotky. U sanitárních jednotek je součástí sanitární výbava. Samozřejmostí jsou rozvody vody a odpadů. Díky tomu, že kontejnery můžete vzájemně propojit pomocí venkovních propojovacích kabelů, vytvoříte si sestavy nebo modulové objekty šité na míru. Dokonce můžete vytvořit i objekty dvoupodlažní a to díky kvalitní a pevné konstrukci. Objednat si můžete i různé druhy příslušenství a výbavu. Jedná se o schodiště určená do patra, podesty, klimatizace a dokonce i nábytek. Pronájem kontejnerů je tak ideální volba pro vaše prostorové potřeby.

Mobilní oplocení pro vymezení prostoru

Potřebujete vymezit, či zabezpečit prostor? Pak je ideální volbou mobilní oplocení. Chrání proti nežádoucímu vniknutí do objektu či vymezeného prostoru, pomůže usměrnit pohyb osob po konkrétním místě. Mobilní oplocení se skládá z jednoduchého systému panelů, branek a příslušenství, je tedy velmi variabilní a to také díky faktu, že jej nainstalujete téměř kamkoli. Potřebujete vytvořit uličky, které zorganizují pohyb? Pak si pronajměte variantu nízkého oplocení.

Mobilní toalety jako dokonalé řešení sociálního zázemí

Pronájem mobilních toalet je vhodné řešení, které zajistí potřebné sociální zázemí. Jedná se o velmi rychlé a snadné řešení. Nemusíte se starat ani o servis, vše zajistí společnost ALFA Container.