OKTAGON 48: MANCHESTER a PPV

MMA se představí v plné kráse během jedinečného večera OKTAGON 48: MANCHESTER 4.11. 2023, který si rozhodně nesmíte nechat ujít. Každý ze zápasů, který diváky čeká, se zapíše do historie bojových sportů. S nákupem lístků neváhejte! Nebylo by to poprvé, kdy se lístky vyprodaly během několika dnů. Nestihnete turnaj osobně? Kupte si PPV a sledujte celý večer v přímém přenosu na TV.OKTAGON.

Přímý přenos turnaje aneb PPV

Ještě než se podíváme, co čeká fanoušky na chystaném turnaji OKTAGON 48: MANCHESTER, zastavíme se u PPV, tedy u HYPERLINK „https://oktagonmma.com/cs/my-first-ppv/“přímého přenosu celého večera, který můžete sledovat na TV.OKTAGON. Z pohodlí obývacího pokoje, s rodinou a třeba i pivem v ruce. Všechny turnaje OKTAGON jsou vhodné nejen pro vás, ale i pro děti. Udělejte si pohodový rodinný večer, načněte oblíbené bramborové lupínky a užijte si domácí pohodu s jedinečnou atmosférou.

Ještě nemáte účet? Stačí pár kliků. Registrace je rychlá a jednoduchá, platba bezpečná. Jaké jsou hlavní benefity, na které se můžete těšit?

  • 6 hodin zábavy – udělejte si večer pro sebe s těmi nejlepšími bojovníky Česko-Slovenské MMA scény.

  • 6 hodin zábavy – zůstat doma a dívat se na PPV? Levnější než kino a navíc, domácí popcorn. Udělejte si nezapomenutelné rande s přítelkyní a překvapte ji originální zábavou.

  • 6 hodin s přáteli – večer s přáteli na pohodu. Navíc, cenu za PPV přenos si můžete rozdělit a výrazně tak ušetřit.

MMA je skvělou zábavou po náročném dni stráveném v práci. Štve vás kolega, děti vám přerůstají přes hlavu a s partnerem nebo partnerkou jste se zrovna pohádali? Možná jen nemáte svůj den. Vypněte a přeneste se do světa plného vzrušení a úspěšných vítězství.

MMA OKTAGON 48: MANCHESTER

PPV jsme už probrali. Teď se dostáváme k samotnému turnaji, tedy k jedinečné SHOW OKTAGON 48: MANCHESTER, která proběhne 4.11. 2023 v Manchesteru, v AO Areně. Půjde o vůbec první MMA SHOW projektu OKTAGON ve velké Británii. Už to samo o sobě napovídá, jak velký zájem o lístky bude. Proto s jejich nákupem neotálejte. Británie je co by kamenem dohodil a koupit letenky, třeba i na poslední chvíli, je maličkost. Jak jistě víte, OKTAGON v minulosti vyprodal největší arény v Německu, Česku a na Slovensku. Lze tedy očekávat podobný úspěch.

Na co se mohou diváci těšit? Jednoznačně nejzajímavějším jménem celého večera bude Shem Rock. Britská hvězda, která má na kontě všech 8 výher před limitem a navíc 7 jich bylo hned v prvním kole. Nejrychlejší pak za 6 vteřin. Celou SHOW bude provázet britský komik Paul Smith, kterého můžete znát z britské reality show Jack Quickenden.

Na co ještě čekáte? OKTAGON nepočká a vy byste také neměli čekat. Ostatně, OKTAGON 48: MANCHESTER je jen jedním z lákadel. V přípravě jsou i další turnaje.

OKTAGON a chystané MMA turnaje

Už víte, že se můžete těšit na pořádnou dávku MMA. Kdy a kde to bude?

OKTAGON Frankfurt – OKTAGON v minulých letech oslavil dva vyprodané turnaje ve Frankfurtu. Na fanoušky čeká 16. 9. 2023 třetí večer v Německu, který se chystá pokořit rekordy v návštěvnosti a sledovanosti.

OKTAGON Bratislava – tenhle večer snad ani není nutné představovat. Čepo a Peňáz se proti sobě postaví 07.10. 2023. Jste zvědaví, jak to dopadne? Buďte u toho.

OKTAGON 49 Kolín nad Rýnem – Frankfurt, Mnichov a Oberhausen máme za sebou. 18.11. 2023 poctí nejlepší zápasníci MMA svou návštěvou Kolín nad Rýnem.

OKTAGON Ostrava – nesmí chybět ani Česko. 9. 12. 2023 navštíví MMA SHOW Ostravu, kde zazáří v Ostravar aréně.

OKTAGON Praha 29.12.2023 – vyvrcholení MMA sezóny jak se patří. Na konci roku proběhne v nabušené O2 aréně vyvrcholení pyramidy Gamechanger a dojde na mnoho dalších atraktivních soubojů.

Daruj zážitek, daruj OKTAGON aneb Vánoce

Chystané turnaje se sice odehrají během podzimu, ale i to je výborná příležitost na předčasný vánoční dárek. Překvapte svého partnera či partnerku nebo si lístky nadělte společně a udělejte si krásný večer ve dvou. Rande, na které jen tak nezapomenete. Nebo možná ladies night? I holky ocení MMA SHOW. A co teprve parta přátel? To vypadá na pánskou jízdu, kterou si budete pamatovat i po letech. OKTAGON je zábava pro všechny bez rozdílu.

Už žádné ponožky pod stromeček. Daruj zážitek, daruj OKTAGON.