Pánské svatební obleky nabízí Studio Agnes

Čeká vás ten nejdůležitější den ve vašem životě? Pak je potřeba zařídit spoustu důležitých věcí. Mezi jinými je nutno si pořídit i vhodné svatební oblečení. Nevěsta si musí vybrat svatební šaty a pro ženichy jsou určené pánské svatební obleky. Mohou být provedené v matu či pololesklém stylu. Oblek pololesklý je velmi elegantní a podtrhuje slavnostní okamžiky.

Jak vybrat pánský oblek na svatbu?

Výběr pánského svatebního obleku se řídí především stylem svatby. V současné době se oblibě těší styly boho nebo vintage. Pokud budete mít svatební obřad na zámku, může si ženich obléknout žaket nebo pánské obleky Praha Slim střihu. Ty doplňuje vesta a košile se skrytou légou v barvě šatů nevěsty. Oblek si můžete zakoupit nebo zapůjčit. Nabídka pánských obleků, kterou naleznete ve Studiu Agnes, je bohatá. Určitě si vyberete takový kousek, který vám dokonale padne a budete se v něm. Během vašeho slavnostního dne, cítit pohodlně a příjemně.

Harmonický vzhled svatebního páru vytvoří nejen styl svatebního oblečení, ale důležitou roli hraje i koordinace barev. Má-li nevěsta svatební šaty v klasické bílé barvě, oblek ženicha může být černý, šedý nebo tmavě modrý. Má-li nevěsta šaty v jiné barvě, ženich může volit model v barvě doplňkové. Alternativu představuje koordinace doplňků nebo barevných prvků.

Svoji roli hraje i styl svatby. Koná-li se na zahradě nebo na pláži, může být styl uvolněnější a vzdušnější. Bude-li svatba v hotelu, měl by být styl více formální.

Celkový slavnostní outfit dotvářejí také doplňky. U nevěsty jsou to především šperky, které ladí se stylem šatů. Ženich svůj outfit doladí kravatou nebo motýlkem, kapesníkem nebo botami. Vhodné jsou společenské boty pánské. I ty nabízí Studio Agnes.